Nové vydání DrD II je na světě!

Na Vánoce 2017 vychází nové přepracované vydání pravidel Dračího doupěte II. Objednávat si ho můžete v e-shopu nakladatelství ALTAR.
Šest let od prvního vydání se Dračí doupě II dočkalo přepracované a doplněné knihy základních pravidel. Na novém vydání se podíleli jak členové původního autorského týmu, tak noví členové, hráči s mnohaletou herní zkušeností. Hlavní změny v pravidlech byly průběžně zveřejňovány na tomto webu a na prověřování jejich funkčnosti se tak kromě samotných tvůrců a několika testerských skupin podílela i široká komunita hráčů.

Novinky z Taurilu: leden 2017

Neviditelná kniha: Neklidný Tauril vyjde v roce 2017!
První příručka nového oficiálního světa pro Dračí doupě, který byl ohlášen v roce 2015 pod pracovním názvem Tauril, je před dokončením. Finální název světa je Neviditelná kniha. Příručka, která se zaměří na kontinent Tauril, respektive jeho jižní část, se pak bude jmenovat Neviditelná kniha: Neklidný Tauril.

Přepracovaná pravidla - nová revize

Po roce práce vám přinášíme další revizi pravidel Dračího doupěte II. Kromě upřesnění a doplnění pravidel ze stávající příručky, obsahuje i další dávku změn, jež se promítnou též do nového vydání tištěné příručky.

Syndikovat obsah