To nejzábavnější na Dračím doupěti – samozřejmě kromě hraní samotného – je vymýšlení si vlastních postav, dobrodružství, bestií, magických substancí a čarovných předmětů, kouzel, neobvyklého vybavení a řady dalších věcí. Mnozí fanoušci si také rádi upravují pravidla k obrazu svému, případně vymýšlejí nová volitelná pravidla, povolání či zvláštní schopnosti, které rozvíjejí hru a činí ji pestřejší.

Všechny tyto věci představují rozšíření hry a my jsme pro ně na stránkách Dračího doupěte vytvořili tuto sekci, protože vás chceme k jejich tvorbě povzbuzovat a podporovat vás v tom, abyste se o své nápady dělili s ostatními hráči.

Prozatím vám nabízíme doplňky uveřejněné v internetovém časopisu Drakkar. Do budoucna pro vás připravujeme možnost vkládat i vaše vlastní rozšíření.

Drakkar #61 - dobrodružství Návrat do Bystré

Časopis Drakkar je internetový dvouměsíčník zaměřený na RPG hry a fantasy obecně. Vychází bez přestávky již od roku 2007 a část jeho redakce tvoří autoři Dračího doupěte II.

V čísle 61 najdete dobrodružství „Návrat do Bystré“, které bylo vytvořeno pro účely otevřeného hraní RPG a jeho cílem bylo seznámit nové hráče s pravidly Dračího doupěte II pod vedením zkušeného Průvodce hrou.

Stáhněte si číslo Drakkaru ve formátu PDF.

Drakkar 32 - Ostrovy v hmle a Akce a jejich dopady

Časopis Drakkar je internetový dvouměsíčník zaměřený na RPG hry a fantasy obecně. Vychází bez přestávky již pátým rokem a větší část jeho redakce tvoří autoři Dračího doupěte II.

V čísle 32 ve stálé rubrice věnované DrD 2 najdete "Ostrovy v hmle", skvělý doplněk od crowena, který představuje prostředí k hraní, ukázkové postavy, několik nových a zajímavých potvor a dvě nové námořnické povolání. Peekay zase připravil článek "Akce a jejich dopady", kde se věnuje tomu jak v DrD 2 s akcemi pracovat.

Drakkar #30 - Al-jenovy artefakty, Turnaje a dobrodružství Žezlo pre čiernu ruku

Časopis Drakkar je internetový dvouměsíčník zaměřený na RPG hry a fantasy obecně. Vychází bez přestávky již pátým rokem a větší část jeho redakce tvoří autoři Dračího doupěte II.

V čísle 30 ve stálé rubrice věnované DrD 2 najdete Al-Jenův almanach artefaktů, článek věnující se turnajům v DrD 2 a skvělé dobrodružství „Žezlo pre čiernu ruku“, které představuje skřety jako hratelnou rasu. Využít můžete pro hraní i náhodnou tabulku setkání ve městech, článek o multikampaních a další…

Syndikovat obsah