V této části stránek vás čekají ke stažení nejrůznější pomůcky, které vám hru zpříjemní a usnadní. Jde především o různé verze deníku postavy, rozšířený přehled pravidel, záložky s dovednostmi povolání a podobně. Těm z vás, kteří hrávali či dosud hrají původní Dračí doupě, nabídneme v této sekci návod, jak převést vaše hrdiny a dobrodruhy do nového systému. Dále tu najdete oficiální odpovědi na nejčastěji kladené otázky a nejasnosti v pravidlech.

Dračí doupě II si už stihlo vytvořit spoustu hráčů a fanoušků. Ti všichni chtějí diskutovat o hře, vyměňovat si zážitky a zkušenosti, zkrátka sdílet svou společnou zálibu i radost z hraní. Když kliknete na odkaz „Diskuse“, dostanete se na rozcestník k diskusím na nejrůznějších webech, včetně sekce „Dračí doupě II“ na portálu „RPG Fórum“. Zde se fanoušci nového Dračího doupěte setkávají. Může vám chvilku trvat, než se ve všech diskusích zorientujete, nebojte se však do kterékoliv z nich přispět. O Dračím doupěti si zde můžete promluvit i s jeho autory, kteří sekci sledují a pravidelně do ní přispívají.

Konečně se zde můžete dozvědět leccos o vývoji hry. Pokud chcete znát historii a pozadí tvorby, můžete si prohlédnout, dnes již ukončený, vývojový blog autorů pravidel Dračího doupěte II.

Doplňky z krabice elektronicky

Pokud jste si zakoupili krabicové vydání Dračího doupěte II, můžete si po zadání kódu, který v krabici naleznete, stáhnout elektronické verze doplňkových materiálů.

Deník a další materiály ke stažení

Přepracovaná verze základních pravidel s sebou přinesla i novou podobu materiálů ke stažení.

Deník mocných

Rozšířující příručka Hry mocných s sebou přináší i potřebu deníku postavy, který by zahrnoval nové prvky obsažené v této příručce. Takový deník vám zde nabízíme ke stažení.

Syndikovat obsah