Na světě je nová verze stránek Dračího doupěte II, která nahradí již jen provizorně udržovaný vývojový blog autorů. Můžete se těšit na aktuální informace o práci na chystaných titulech a na řadu doplňků a rozšíření hry.

Připravujeme: Taria – Záhvozdí

Po více než deseti letech se nakladatelství ALTAR rozhodlo vydat znovu beznadějně rozebraný první modul ke světu Taria. Jedná se o kultovní příručku se sedmi, dnes již klasickými, dobrodružstvími, na nichž mnozí dnešní hráči začínali. Nová verze Záhvozdí bude značně rozšířena o nové texty, takže se zároveň stane základním modulem k Tarii. Slavná dobrodružství, jako jsou Žaly nebo Jen čtyři jezdci, vám představíme v novém kabátě. Vše již bude pochopitelně upraveno pro pravidla Dračího doupěte II. Vydání reedice modulu Záhvozdí plánujeme na léto 2013.

Připravujeme: Pravidla pro mistry

Po desítkách odehraných sezení se může stát, že vašim hrdinům už bude úděl dobrodruha příliš těsný. Možná zatouží po tom stát se rytíři, kteří spravují své panství, královými rádci, představenými kouzelnické gildy nebo všemocnými pány hvozdu. To vše se jim může splnit s novou herní příručkou, kterou nakladatelství ALTAR chystá na vánoce 2013.